Mustafa Eraslan Yılın İşadamı Oldu

Nevşehir’de özel bir ajans tarafından 5’incisi düzenlenen ‘Kapadokya Yılın En İyileri Anadolu Kent ödülleri’ töreni Lodge Otel’de düzenlendi. Çeşitli dallarda 50’yi aşkın ödülün verildiği geceye sanat, siyaset, politika ve iş dünyasından çok sayıda davetli katıldı. Gecede yılın işadamı ödülüne Eras Holding Yönetim Kurulu başkanı Mustafa Eraslan layık görüldü. Eraslan’ın ödülünü Eras Holding Genel Müdürü Sami Kahraman aldı.

kapadokya_yilin_enleri_mustafa_eraslan_yilin_is_adami

Lodge Otelde düzenlenen ödül törenine Kırıkkale Valisi Hakan Yusuf Güner, Sivas Belediye Başkanı Doğan ürgüp, Avanos Belediye Başkanı Mustafa Körükçü, Eras Holding Genel Müdürü Sami Kahraman, spor, siyaset, bürokrasi ve iş dünyasından çok sayıda katılımcı iştirak etti.
Törende konuşan Gecenin Koordinatörü Fikret Çapacı, bu yıl beşincisini gerçekleştirdikleri ödül töreniyle amaçlarının Kapadokya bölgesinin tanıtımına katkıda bulunmak olduğunu söyledi.
‘Kapadokya Yılın En İyileri Anadolu Kent ödülleri’ töreninde Yılın İş Adamı ödülüne Eras Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Eraslan layık görüldü. Yılın İş Adamı Mustafa Eraslan adına ödülünü Eras Holding Genel Müdürü Sami Kahraman aldı.
samibey

Bir Cevap Yazın