Eras Holding A.Ş Satış ve Pazarlama Kursu

Eras Holding A.Ş’in çalışanlarına yönelik başlattığı Satış ve Pazarlama Kursu sona erdi. Kursa katılan Eras çalışanları kurs bitiminde Eras Holding A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Erol Eraslan ile birlikte pasta kesti.
Eras Holding A.Ş ve çalışanlarının kalitesini daha da artırmak amacıyla şirket içi eğitim kursları verilmeye devam ediyor.

DSC_0040

Bu kapsamda başlatılan Satış ve Pazarlama Kursu sona erdi. Kursa Eras Boya, Grand Eras Otel, Eras Medya, Eras Koleji ve Eras sigortadan 35 çalışan katıldı. Kursun kapanış törenine katılan Eras Holding A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Erol Eraslan, eğitime verdiği önemden bahsetti. Bu tür faaliyetler için karşılıklı fedakarlık gerektiğini belirten Eraslan, kursa katılan tÜm kursiyerlere teşekkür etti. Kurs öğretmeni İzgören Akademisinin Eğitim Danışmanı Barış Kılıçarslan ise kursun son derece verimli geçtiğini ifade etti. Eras Holding A.Ş’in başlattığı kursların diğer firmalara da örnek olacağına dikkat çeken Kılıçarslan, bu tip eğitim programlarının uzun soluklu olması gerektiğini söyledi.

2 aylık eğitim kursundan çıkmanın mutluluğunu yaşayan Eras Holding A.Ş çalışanları ise kursun verimli geçtiğini belirterek, kursu düzenleyen yöneticilere teşekkür ettiler. Kurs bitiminde çalışanlar Eras Holding A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Erol Eraslan ve kurs öğretmeni İzgören Akademi Eğitim Danışmanı Barış Kılıçarslan ile birlikte pasta kesti.

Bir Cevap Yazın