Eras Holding A.Ş Ödül Töreni

Eras Holding A.Ş konferans Salonu’nda yapılan törene Eras Grup Yatırım A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Erol Eraslan, Erciyes TV Haber Koordinatörü Hamdi Altuntaş, Eras Koleji İlköğretim Okulu Müdürü Sabahattin Yılmaz, Eras Boya Genel Müdürü Sabri Güney ve diksiyon kursuna katılan Eras Medya, Eras Koleji, Eras Boya, Eras Sigorta, Eras Dershanesi çalışanları katıldı. Diksiyon Kursu öğretmeni Duygu Kahraman Balcıoğlu kurs boyunca yaptıkları faaliyetlerden bahsetti ve kursun tüm çalışanlara verimli olmasını diledi.

 

20130327163934_

Daha sonra sertifikalar verildi. Eras Boya personelinin sertifikalarını Sabri Güney verdi. Güney bu güzel etkinlikten dolayı Eras Grup Yatırım A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Erol Eraslan’a teşekkür etti. Eras Medya’nın sertifikalarını ise Erciyes TV Haber Koordinatörü Hamdi Altuntaş verdi. Altuntaş, “Eğitimin ve bilginin yaşı yok” diyerek bu tip seminerlerin devamı ile nitelikli personel sayısının artacağına dikkat çekti. Eras Koleji, Eras Sigorta ve Eras Derhanesi de belgelerini Eras Koleji İlköğretim Okul Müdürü Sabahattin Yılmaz’dan aldı.

Eras Holding A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Erol Eraslan, törende kısa bir konuşma yaptı. Erol Eraslan, bu tür kursların devam edeceğini belirterek ileride daha güzel işler yapmanın sinyallerini verdi. Eraslan eğitime verdiği önemden de bahsetti. Ayrıca Diksiyon Kursu’na katılarak sertifika almaya hak kazanan Eras Holding A.Ş çalışanlarına 100 TL’lik hediye çekleri verildi. Diksiyon dersinde ve sınavında en başarılı olan personel ise Eras Koleji Muhasebe bölümünden Kübra Ekinci oldu. Ekinci ödülünü Eras Holding A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Erol Eraslan’dan aldı. Kübra Ekinci’ye yarım altın hediye edildi.

Bir Cevap Yazın